Leden 2013

3. PROJEKTOVÝ DEN || 8 písniček, které mám ráda

29. ledna 2013 v 14:57 | Jkoolča
Ahoj =) Toto letí =) Je zde již 3. projektový den a s ním i téma: "8 písniček, které mám ráda". Doufám, že Vám tímto článkem předtsvaím i svůj hudební vkus a i kousek sebe samotné ;) Budete se muset podívat do CČ ;)

2. PROJEKTOVÝ DEN || 9 nejoblíbenějších kousků co mám doma

28. ledna 2013 v 18:19 | Jkoolča
Ahoj =) Je pondělí a je tady již 2. PROJEKTOVÝ DEN =) Doufám, že se Vám moje projektové dny líbí, i když se při nich měním trochu i ve filozofa (myslím, že dnes to nehrozí) =D (Foldingot :D) Kuk do CČ ;)

Náběr Affs

27. ledna 2013 v 20:24 | Jkoolča
Chceš být moje Affs ?
Tak se zapiš do komentů:

1/ Přezdívka

2/ Blog

3/ Kolikrát za týden se budeš snažit obíhat

Doufám, že se Vás dost zapíše a pokud mě váš blog zaujme, možná si Vás dám do Elite affs ;) Jinak si přidávám všechny ;)
Jkoolča =)*

1. PROJEKTOVÝ DEN || 10 věcí, bez kterých bych si nedokázala představit život

27. ledna 2013 v 14:03 | Jkoolča
Ahoj =) Je zde 1. projektový den =) Doufám, že se Vám moje projektové dny budou líbit a že budete také je s radostí číst i když budou i o trochu nudných tématech mého života.
1) Moje BFF
Moje nejlepší kamarádka to je člověk, bez kterého si nedokážu život vůbec přestavit. Když je Vám nejhůř umí vás podržet nad vodou a utěšit Vás, že to všechno dobře dopadne. Bohužel v pondělí chytla chřipku a tak jsem byla ve škole sama a vězte v to, že bez ní tam byla příšerná nuda. Naštěstí jde zítra už do školy. Součást mého života, bez které bych byla asi úplně v háji, protože mám syndrom méněcennosti.

2) Skype a TeSs
Skype to je moje návyková látka a hlavně naše chaty s TeSs jsou nekonečné a zábavné :D TeSs je strašně moc milá, hodná a upřímná holka a za to ji mám ráda a i ji za tohle vše obdivuji, protože já taková nedokážu být i když chci. Nevím co bych dělala kdybych ji nepotkala na jednom chatu a potom si od ní nevyžádala skype. Je vždy ochotná mi s něčím pomoci. Prostě je součástí mého života tak jako moje BFF. A nebrání nám v kamarádství ani to, že bydlíme každá na druhém konci ČR.

3) Můj mobilokřáp
Ano, můj mobilokřáp je sice mobilokřáp, ale i přes všechny jeho nedostatky mám ho ráda. Jak říká BFF: "Hlavně, že z toho jde volat a psát SMSky". Je to dotykový mobilový křáp, ten nejnormálnější dotykáč co existuje, ale mám ho ráda.

4) Moji rodiče
Všichni rodiče jsou pro své děti oporou a moji nejsou vyjímkou. Jsem ráda, že se mají navzájem rádi a že se nehádají. Všichni rodiče Vás živí a plní Vám vaše hmotné přání a proto jsou tak nezbytní ve vašem životě. Vděčíme jim za náš život, ať je jakýkoliv. Mají také své stinné stránky, ale my je nezměníme a berte to tak jak to osud přidělil.

5) Počítač
Ano, bez tohodle se osobně fakt neobejdu, když mám špatnou náladu potřebuju utéct z reality vždy mi pomůže jak TeSs na skypu tak i ostatní hodní lidi (např. Tekytka).

6) Tento blog
Sice jsem tento blog obnovila teprve včera, ale již teď se stal mojí nezbytnou součástí života. Bloguju už cca 4 roky a pořád mě to baví. Vystřídala jsem nespočet blogů a témat o kterých jsem kdy blogovala.

7) Moje postel
Vaše postel je nedílnou součástí vašeho života. bez ní byste neměli žádnou energii pokračovat dál jak ve svých snech tak i v povinnostech. Představte si, kdybyste neměli svoji postel jaké by to bylo vstávat každý den neodpočatý/á a ještě třeba potom něco dělat ? Bez postele by to prostě jednoduše bylo nemožné.

8) Moje oblíbená hudba
Každý má svoji oblíbenou hudbu. Ať už je to jakákoliv, pomůže Vám vždy odreagovat se. Upřímně z vlastní zkušenosti, nechápu ty lidi, kteří soudí zpěváky, zpěvačky nebo skupiny podle vzhledu, fotek a hudby. Mají také svou osobnost a když se s nimi setkáte, poznáte, že lidi nesmíte hodnotit podle vzhledu, ale podle osobnosti.

9) Gameplaye od DefinitelySims3Lover
Tyhle Gameplaye jsem si zamilovala teprve nedávno, ale musím denně vidět aspoň jeden díl, sice tam defi Simíkům někdy mírně nadává, ale časem si na to stejně zvyknete tak jako já. :D Na její Gameplaye jsem narazila jednou náhodou na Youtube, bez nich si teď už život nedokážu představit.

10) The Sims 2
Tahle návyková hra, Vám pomůže utéct od reality stejně snadno jako například vaše oblíbená hudba. Přenesete se tam do Simíkovské světa. Ano mám pouze The Sims 2 ale já the Sims 3 s miliony vymožeností nepotřebuji. Mě osobně stačí The Sims 2, vemte to i tak, že někteří tuhle hru nemají a taky žijí ;)

Tak tohle je z dnešního projektového dne asi vše =) Pardon, asi jsem se trochu proměnila ve filozofa :D
Jkoolča =)*

10-ti denní projekt

27. ledna 2013 v 12:40 | Jkoolča
Ahoj, rozhodla jsem se, že udělám takový ten projekt, bývá to na mnoha blozích a tak jsem se to rozhodla udělat také ;) Tady jsou témata:
1. den: 10 věcí, bez kterých bych si nedokázala představit život
2.den: 9 nejoblíbenějších kousků co mám doma
3.den: 8 písniček, které mám ráda
4.den: 7 vlastností, ketré nemusím u lidí
5.den: 6 lidí, kterým bych chtěla strašně moc poděkovat
6.den: 5 dnů na které se těším
7.den: 4 nejotravnější věci, co musím kdy dělat
8.den: 3 věci, které nemusím
9.den: 2 lidé, kteří pro mě něco znamenají
10.den: 1 člověk, kterému bych ráda věnovala článek

Jkoolča =)*
Ještě dnes můžete čekat první článek

Průzkum 0.2 - Značka tvého mobilního telefonu :)

26. ledna 2013 v 21:10 | Jkoolča |  Průzkumy
Ahoj :) Rozhodla jsem se blog znovu rozjet :) A rovnou zde přináším další průzkum děkuji DolDenny z Alíka a Tekytce =) Pomohli mi tento průzkum rozšířit :)

Jaké značky máš mobil ?

a) Samsung- 10 lidí = 50 % dotázaných
b) HTC- 1 člověk = 5 % dotázaných
c) Nokia- 4 lidé = 20 % dotázaných
d) Uvedu název - 5 lidí = 25 % dotázaných

Jakou možnost by sis vybral/a kdybych zrovna tebe oslovila s otázkou na tento průzkum :)?

Chtěly byste další průzkum ?

Máte nějakou otázku, kterou bych těm lidem mohla položit ?

Graf odpovědí: by Jkoolča (me)

Zdroj ostatních fotek: google.com

Jkoolča =)*