Květen 2013

I read - 0.1

7. května 2013 v 22:20 | Jkoolča |  I read
Takže, jsem se rozhodla, že zatím půjdu proti Vaší vůli. Rozhodla jsem se por novou rubriku i read. Knížky mě až nesnesitelně baví, vymýšlím nové skrýše tak, abych si mohla číst i v hodinách atd.

A pro ty, co knížky rádi nemaj, nebo moc nečtou tu budu přinášet tipy a zároveň ukázku mého knižního vkusu.

NEW MOON


Tato kniha je návazné pokračování na Stmívání, které jsem četla asi přes 2 týdny. Strašně jsem se do Twilight Ságy (teď už jen TS) zažrala. Prostě jednoduše.. BFF přišla do školy po jarních prázdninách s tím, že se do TS úplně zbláznila. Já si řekla, za zkoušku nic nedám. Tak jsem se do TS zažrala taky. Já mám radši příběhy v knižní podobě než ve filmové. Takže proto jsem nejdřív volila knížku.

Info_

Autor: Stephenie Meyerová
Žánr: Fantasy
Omezení: Zřejmě žádné
Můj pohled na knihu před otevřením: Tak, copak to asi tak bude ? Ano, měla jsem potuchy o tom, o čem to bude, ale nejradši se nechávám překvapit. První díl byl dokonalý, Nový Měsíc (film) jsem viděla v televizi. Strašně jsem se těšila na pokračování, věděla jsem, že Bella spadne a Edward zdrhne. Moje jediné prozatimní informace.

Klady a zápory této knihy_

+ V některých pasážích se mi kniha, zdá velice poutavá.
+ Její myšlenky mi chybí ve filmu, proto je v knize oceňuji.
+ Styl psaní Stephenie Meyerové.
- Někdy sáhodlouhé myšlenky.
0 Odlišné detily s knihou a filmem

Celkové procentuální hodnocení této knihy_

85 % ( 4,5 hvězdičky)

Nápady ?

7. května 2013 v 20:30 | Jkoolča
Co byste tady uvítali ?

  • Tutoriály na náramky
  • Novou rubriku + název
  • Něco podle Vašeho přání
Děkuju předem za vaše úžasné nápady :))Jkoolča =)*

Zase extra den :D

6. května 2013 v 20:44 | Jkoolča
Tak dneska zase den na zabití, ráno vstanu spustím pár "hustých" slov na téma škola, vstanu a jdu do školy, sednu si do lavice, přijde BFF a potom ještě 2 holky ze třídy, že chcou udělat náramky, tak jim vyhovím. Asi o velké přestávce přijde ještě jedna holka a chce po mně rovnou 2 stejné náramky. Asi si začnu tím vydělávat. Tak já pomalu začínám šílet, ale udělám je, vždycky začínám ve 2 v noci, páč se u té Farmy nudím (ano sleduju to znova, a baví mě to (celkem)). Můj "dokonalý" počítač je zpátky a píšu vám z něho, zdechlo mi cosi hlavního :D Co vám teda neřknu, jen že to zdechlo. Potom odpoledne nejdu do florbalu, páč se musím učit na zeměpis, tak jsem si to opsala a vzniklo z toho 11 A4, takže jsem upe mega šťastná, ještě to tak umět :D
To bude ta horší část, je půl devátý a já nic (skoro) neumím. Před minutou odešla BFF ze skypu, takže zase super chatr, ví totiž jak a kdy mi zvednout náladu. Dneska nejlepší kreslení na písemku do matiky (tužkou - naštěstí) a já potom s hrůzou zpozoruju, že jsem to načmárala na písemku, takže njá tam výtlem na celou třídu. Jak říkam zase extra den.
Omlouvám se, že píšu pořád jen deníčky, ale na nic jiného nemám čas, omluvte překlepy píšu strašně rychle.
Jkoolča =)*

Víkend

5. května 2013 v 21:13 | Jkoolča |  Jkoolča - Diary
Ahoj :) Jsem ráda, že se blog trošinku oživil, v pátek jsem chtěla přidat ale pohltila mě jedna nejmenovaná hra a o víkendu, mi nějak nejel net, takže tak. Za sobotu jsem přečtla polovinu New Moon byla jsem vzhůru asi do 3 ráno, neměla jsem vůbec potuchy o čase. Pomáhala jsem (i když to tak nevypadá a vůbec se mi nechtělo) trochu jsem uklízela. Já vždycky v tch knížkách z TS najdu takové maličkosti detaily, které byly knížce jinak než ve filmu a chci si to napsat a nic, papír mi někdo vzal :D Na co jediné jsem si vzpomněla bylo to, že jak Bella jela s tím bláznem na motorce, tak v knížce to bylo tak, že jen na ty chlápky jen půlhodiny čuměla :D Takže tak... Jinak o víkendu jsem se celkem nudila, dneska jsem se začla šprtat zemák, páč máme strašně moc látky a naše učitelka nám z toho dá 3 otázky, z kterých já jako obvykle skoro žádnou nevím :D Takže o mém písemkovém štěstí už radši nemluvím, pokazil se mi počítač, měla jsem ho celý od prachu :D
Ale taťkův noťas už je skoro můj, takže budu moct přidávat ;) Doufám, že se na mě nezlobíte, že jsem na vbíkend nic nepřednastavila, ale důvod máte v začátku mého dlouhého monotóního žvanění, které stějně nikdo nečte..

Jkoolča =)*

Dlouhá pauza... Byla!

3. května 2013 v 10:44 | Jkoolča |  Jkoolča - Diary
Ahoj, dlouho jsem se Vám neozvala co ? Ano, vím to a je mi to strašně líto, ale teď už s tím nic nenadělám. Pokusím se bý znovu aktivní a zároveň se omlouvám Affs a zároveň je prosím ty, co si mě vymazaly aby si mě zase přidali. Měla jsem strašně dlouhé období učení a ještě mi neskončilo. Dnes se pokusím něco přidat a zároveň něco přednastavit na víkend, protože se budu zase a zase učit. :&&
Jkoolča =)*